Produkcje

Jesteś tutaj: Strona główna Produkcje Na sygnale

Na sygnale

Na sygnale

Oficjalna strona programu: www.nasygnaletv.pl


Opis serialu:

Serial fabularny, którego bohaterami są ratownicy medyczni ze stacji w Leśnej Górze. W każdym odcinku widzowie poznają historię innego pacjenta - wzorowaną na autentycznych przypadkach medycznych. A stawką zawsze jest ludzkie życie i zdrowie.

 

Wiktor, Martyna, Adam i Piotr - to załoga karetki, która codziennie odpowiada na wezwania o pomoc. Ludzie, którzy żyją na granicy: każdego dnia podejmują ryzykowne decyzje i walczą o zdrowie chorych. Bez szczegółowych badań, bez diagnozy i dostępu do wszystkich leków, muszą utrzymać pacjentów przy życiu - do chwili, gdy trafią do szpitala.

 

Co dzieje się, gdy ratownik zamyka drzwi karetki, włącza sygnał alarmowy - i załoga odjeżdża z pacjentem do szpitala? Czyje słowa są najważniejsze, które gesty decydują o życiu lub śmierci?

Serial „Na sygnale” to 20 minut czystej akcji - i niezły zastrzyk adrenaliny!

 Emisja: Telewizja Polska S.A. Program 2


Pierwsza emisja: 12 luty 2014

Czas trwania odcinka: 20 minut

Producenci: Tadeusz Lampka, Stanisław Szymański

Scenariusz: Robert Mąka, Kacper Szymański, Monika Sitek, Dominik Matwiejczyk, Piotr Subbotko, Bartosz Blaschke, Dorota Jankojć-Poddębniak

W rolach głównych: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Monika Mazur, Konrad Darocha, Tomasz Piątkowski, Agata Załęcka, Lea Oleksiak

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz, Grzegorz Waller

 

Kierownik produkcji: Anna PupinGaleria zdjęć