ARTRAMA to jeden z czołowych producentów telewizyjnych i filmowych działający nieprzerwanie od 1994 roku

 

Tworzone przez nas seriale, programy telewizyjne i filmy dokumentalne zawsze realizujemy z wielkim zaangażowaniem i pasją. Produkujemy przede wszystkim z myślą o widzach, gdyż to oni są ostatecznymi recenzentami naszej pracy.

Niezwykle cieszy nas fakt, że wiele z naszych produkcji cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem odbiorców, że od kilkunastu już lat nadawane są w tzw. paśmie prime time. Niezmiennie od lat wygrywając z konkurencją. Jesteśmy dumni z faktu, że wraz z bohaterami naszych seriali dorastają kolejne pokolenia widzów, a wiele z naszych produkcji zyskuje miano „kultowych”.

Nasze sukcesy zawdzięczamy współpracy z najlepszymi w Polsce twórcami, realizatorami i aktorami. Dzięki temu, jesteśmy w stanie stworzyć od podstaw największe i najtrudniejsze nawet przedsięwzięcia telewizyjne i filmowe. Dysponujemy własnymi studiami produkcyjnymi, nowoczesnym sprzętem oraz sprawnymi ekipami filmowymi. Każdy etap produkcji filmu jest dla nas bardzo istotnym elementem całości, dlatego przy wielu naszych realizacjach pracujemy ze sprawdzonymi partnerami takimi jak: MTL MAXFILM – niezależny polski producent filmowy, Studio INTERFILM – dystrybutorem i producentem filmowym, a także z zajmującym się postprodukcją Studiem Online.


Nasi partnerzy

Interfilm
MTL MAXFILM
Studio Online

Nasi partnerzy

Interfilm
MTL MAXFILM
Studio Online